Autodíly pro vozidlo
Vybrat model
Typ motoru

Výhody registrace

Proč se registrovat

Registrace v našem e-shopu se Vám vždy vyplatí. V případě, že nechcete využívat níže uvedené výhody registrace, můžete u nás nakupovat i jako neregistrovaný uživatel. Registrace je nezávazná, všechny Vámi uvedené údaje podléhají ochraně ve smyslu platné legislativy.

Výhody registrace:

 • Registrační sleva
  Naše ceny se snažíme držet na rozumné hladině, úvodní registrační slevu z prodejní ceny Vám přidělujeme jako poděkování za registraci. Pokud je na produkt poskytnuta sleva, v detailu ihned vidíte, kolik budete platit. Velkoobchodní ceny a slevy podle odběrů nastavujeme individuálně.
   
 • BONUSY za nákup
  Pouze registrované zákazníky odměňujeme za nákup v e-shopu různými bonusy a dárky.  
   
 • Úspora času
  Kontaktní a fakturační údaje vyplníte pouze jednou a při každé další objednávce jsou vyplněny automaticky.
    
 • Sledování objednávky
  Jako registrovaný uživatel jste informován o stavu a procesu vyřizování Vaší objednávky.
    
 • Přehled objednávek a faktur
  K dispozici máte přehled Vašich objednávek a uhrazených faktur v sekci Přihlášení prostřednictvím volby Přehled objednávek a Přehled faktur.
    
 • Správa účtu
  Jako registrovaný uživatel máte možnost upravovat Vaše kontaktní a fakturační údaje v sekci Přihlášení prostřednictvím volby Správa účtu.
    
 • Odber novinek
  Registrovaných uživatelů informujeme o aktuálních akcích a novinkách v našem eshopu zasílaním elektronického newsletteru. V případě nezájmu o výhodné akce můžete odběr kdykoli zrušit.
Na vašem soukromí nám záleží

Používáme cookies, abychom Vám zabezpečili nejlepší služby. K využívání těchto dat potřebujeme Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na „Povolit cookies“.

Povolit všePodrobné nastavení