Autodíly pro vozidlo
Vybrat model
Typ motoru

Ověřený obchod

Certifikovaný e-shop

Certifikát Nakupuj bezpečne 2016 Certifikát Nakupuj bezpečne 2017 Certifikáť Nakupuj bezpečne 2018

Obchod AutoRicambi.sk splnil všechny požadavky společnosti nakupujbezpecne.sk, jejichž právním základem je aktuálně platná legislativa a byl mu udělen Certifikát internetového obchodu. Obchodní podmínky, reklamační podmínky a způsob provedení nákupu jsou ve shodě s platnou legislativou.

Tento e-shop je certifikovaný.

Ověřeno zákazníky

Obchod AutoRicambi.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků portálu Heureka.cz prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Služba Ověřeno zákazníky Vám přináší objektivní názor na kvalitu našeho obchodu a nezávislé hodnocení našich služeb.

 

Důvěryhodná firma

Certifikát Dôveryhodná firma 2016 Certifikát Dôveryhodná firma 2018

Obchod AutoRicambi.sk získal certifikát Důvěryhodná firma 2015, 2016, 2017 a 2018 za žádné negativní ohlasy, etiku v oblasti podnikání a zodpovědný přístup k závazkům klientů.

AutoRicambi – Důvěryhodná firma 2015 AutoRicambi – Důvěryhodná firma 2016 AutoRicambi – Důvěryhodná firma 2017 AutoRicambi – Důvěryhodná firma 2018

Účtujeme v Pohodě

Autoricambi.cz využívá spolehlivý a ověřený komplexní účetní a ekonomický program Pohoda.

  Firmy POHODA

Bezpeční online platby

Online platby v e-shopu zajišťuje internetový platební systém GoPay bezpečně provozován na základě povolení České národní banky. GoPay používá 3D Secure zabezpečení posilující celkovou bezpečnost přístupu k platební kartě.

Online platby GoPay Verifies by VISA – logo MasterCard SecureCode – logo