Autodíly pro vozidlo
Vybrat model
Typ motoru

O nás

AutoRicambi.cz – Správné díly. Správné ceny.

Ve společnosti AutoRicambi se specializujeme na náhradní díly vozidel IVECO a Fiat Professional. Věnujeme se prodeji autodílů na užitkové a nákladní vozy modelů IVECO Daily, EuroCargo, TurboDaily, Fiat Ducato, Fiat Doblo, Peugeot Boxer, Citroën Jumper, Renault Master, Trafic a Kangoo.

Založení AutoRicambi v roce 2010 předcházely dlouholeté odborné zkušenosti získané prodejem náhradních dílů Fiat a servisováním vozidel IVECO. Od vzniku společnosti je naším cílem zajištění kvalitních dílů za přijatelné ceny, odborné poradenství a profesionální přístup k našim zákazníkům.

Mapa zásilek odeslaných v rámci ČR a SR za rok 2023: 

Mapa zásilek odeslaných do světa za rok 2023: 

Výhody nákupu u nás:

Specializovaný obchodSpecializace – naše úzká specializace je zárukou komplexních znalostí v oblasti prodeje náhradních dílů IVECO a Fiat Professional a dodávkových dílů Peugeot, Renault a Citroen. Vašimi objednávkami se aktivně zabýváme a kontrolujeme je. Věnujeme se velkoobchodnímu, maloobchodnímu a online prodeji.

Vlastní sklad autodílůVlastní sklad náhradních dílů díky automatické aktualizaci skladové dostupnosti Vám garantujeme vždy aktuální a reálný stav zboží v našem e-shopu. V nabídce máme originální autodíly i neoriginální díly od značkových výrobců, jejichž kvalitu máme lety ověřenou.

Expresní dopravaExpresní doprava – široký sortiment autodílů na vlastním skladu expedujeme v den objednávky a doručujeme do 24 hodin nebo umožňujeme jejich okamžitý osobní odběr v prodejně. Ostatní náhradní díly jsou doručovány dopravcem v nejkratším možném čase.

Odborné poradenstvíOdborné poradenství součástí našeho zákaznického servisu je odborná telefonická a online podpora, náhradní díly pro Vás vyhledáme v katalogu originálních náhradních dílů podle VIN kódu vozidla, pomůžeme Vám s výběrem správného dílu, ověříme jeho cenu a dostupnost.

Registrační výhodyRegistrační výhody – vážíme si Vaší důvěry, proto Vám po registraci přinášíme registrační výhody v podobě informací o slevách, akcích a novinkách, přehledu historie Vašich objednávek a přidělujeme Vám registrační slevu.

Na vašem soukromí nám záleží

Používáme cookies, abychom Vám zabezpečili nejlepší služby. K využívání těchto dat potřebujeme Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na „Povolit cookies“.

Povolit všePodrobné nastavení